Quickchat (all releases) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko
