Quickchat (all releases) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: Apply
tr: Uygula

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
