Quickchat (all releases) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
