Quickchat (all releases) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Model
vi: Mô hình

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
