Quick Edit (1.0.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save
ar: حفظ

en: Fields
ar: الحقول

en: OK
ar: موافق

en: Goal
ar: هدف

en: Close
ar: إغلاق

en: About
ar: حول

en: Steps
ar: خطوات

en: Quick edit
ar: تعديل سريع

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Alternative text
ar: النص البديل (ALT)

en: Loading…
ar: جاري التحميل...
