Quick Edit (1.0.4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: OK
lt: Gerai

en: Goal
lt: Tikslas

en: Close
lt: Uždaryti

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Quick edit
lt: Greitas redagavimas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: You have unsaved changes
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų
