Quick Edit (2.0.1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: Goal
nl: Doel

en: Close
nl: Sluiten

en: About
nl: Over

en: Steps
nl: Stappen

en: Quick edit
nl: Snel bewerken

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Saving
nl: Opslaan

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: You have unsaved changes
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen

en: Loading…
nl: Laden...

en: Access in-place editing
nl: Toegang tot in-place bewerken

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
nl: Het veld %field-name is in-place bijgewerkt.

en: Discard changes?
nl: Wijzigingen ongedaan maken?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
nl: Het formulier voor <q>@field-label</q> kon niet geladen worden door een probleem met de website of met de netwerkverbinding.<br>Probeer het opnieuw.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
nl: De wijzigingen aan <q>@entity-title</q> zijn niet opgeslagen door een probleem met de website of met de netwerkverbinding.<br>Probeer het opnieuw.

en: Editing content in-place
nl: Inhoud in-place bewerken

en: Once quick edit mode is activated, you will be able to edit the individual fields of your content. In the default theme, with a JavaScript-enabled browser and a mouse, the output of different fields in your content is outlined in blue, a pop-up gives the field name as you hover over the field output, and clicking on a field activates the editor. Closing the pop-up window ends quick edit mode.
nl: Als de Snel bewerken-modus geactiveerd is, kunnen inhoudsvelden direct bewerkt worden. In het standaardthema, bij het gebruik van een muis en een browser die JavaScript ondersteund, zijn de aanwezige velden in de inhoud blauw omlijnd, en toont een pop-up de veldnaam als de muis zich boven het veld bevindt. De editor wordt geactiveerd door op een veld te klikken. Door de pop-up te sluiten wordt de Snel bewerken-modus beëindigd.

en: The Quick Edit module allows users with the <a href=":quickedit_permission">Access in-place editing</a> and <a href=":contextual_permission">Use contextual links</a> permissions to edit field content without visiting a separate page. For more information, see the <a href=":handbook_url">online documentation for the Quick Edit module</a>.
nl: De Quick Edit-module stelt gebruikers met de toegangsrechten <a href=":quickedit_permission">Toegang tot in-place bewerken</a> en <a href=":contextual_permission">Contextuele links gebruiken</a> in staat om de inhoud van velden te bewerken zonder daarvoor een aparte pagina te bezoeken. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":handbook_url">Quick Edit-module</a>.

en: To edit content in place, you need to activate quick edit mode for a content item. Activate quick edit mode by choosing Quick edit from the contextual links for an area displaying the content (see the <a href=":contextual">Contextual Links module help</a> for more information about how to use contextual links).
nl: Om inhoud in-place te bewerken, moet de Snel bewerken-modus voor een inhoudsitem ingeschakeld worden. Schakel de Snel bewerken-modus in door Snel bewerken te kiezen in de contextuele links van het gebied waarin de inhoud weergegeven wordt. Zie voor meer informatie over het gebruiken van contextuele links de hulppagina voor de <a href=":contextual">Contextual Links-module</a>.

en: Network problem!
nl: Netwerkprobleem!

en: Drop file here or click to upload
nl: Sleep een bestand hierop of klik om te uploaden

en: Uploading <i>@file</i>…
nl: Bezig met uploaden van <i>@file</i>…

en: A server error has occurred.
nl: Er is een serverfout opgetreden.

en: The destination directory could not be created.
nl: De doelmap kon niet worden aangemaakt.

en: The image failed validation.
nl: Validatie van de afbeelding is mislukt.

en: The field "%field" failed to render.
nl: Het veld '%field' kon niet weergegeven worden.

en: What is quick editing?
nl: Wat is snel bewerken?

en: Click the contextual links <em>Edit</em> button on the toolbar (in most themes, it looks like a pencil). Contextual <em>Edit</em> links with the same icon will appear all over your page.
nl: Klik in de werkbalk op de contextuele links-knop <em>Bewerken</em> (in de meeste thema's lijkt deze op een pen). Contextuele <em>Bewerken</em>-links met hetzelfde icoon verschijnen op allerlei plekken op de pagina.

en: Make your edits and submit the form.
nl: Maak de gewenste wijzigingen en verzend het formulier.

en: Using in-line (quick) content editing
nl: In-line (snel) inhoud bewerken gebruiken

en: Edit content in place.
nl: Inhoud in-place bewerken.

en: Quick editing is editing content inline. Content quick editing is provided by the core Quick Edit module or its contributed replacement. It requires the core Contextual Links module in order to expose the links that let you edit in place.
nl: Snel bewerken is inhoud inline bewerken. Het snel bewerken van inhoud wordt mogelijk gemaakt door de module Quick Edit of een bijgedragen alternatief. Om de links voor inline bewerken te tonen is de module Contextual Links vereist.

en: Who can edit content in place?
nl: Wie kan inhoud in-place bewerken?

en: Find and visit a page on your site that has the content that you would like to edit.
nl: Ga naar een pagina waarvan u de inhoud wilt bewerken.

en: In order to follow these steps to edit content in place, the core Quick Edit module or its contributed replacement must be installed. Also, either the core Toolbar module or a contributed replacement must be installed. You will need to have <em>Use contextual links</em> permission, <em>Access in-place editing</em> permission, as well as permission to edit the particular content.
nl: Voor het volgen van deze stappen om inhoud in-place te bewerken moeten de modules Quick Edit en Toolbar of een bijgedragen alternatief geïnstalleerd zijn. U hebt de toegangsrechten <em>Contextuele links gebruiken</em>, <em>Toegang tot in-place bewerken</em> nodig en ook het recht om de specifieke inhoud te bewerken.

en: Find the contextual link for the part of the page you want to edit. For example, to edit a specific post on the front page, the link should be in the top-right corner of the post, or top-left for right-to-left languages.
nl: Zoek de contextuele link voor het deel van de pagina dat u wilt bewerken. Om een specifiek bericht op de voorpagina te bewerken zou die bijvoorbeeld in de hoek rechtsboven het bericht staan (of linksboven voor rtl-talen).

en: Click the link to open the contextual links menu, and click <em>Quick edit</em>. All editable fields will be enclosed in a light blue box. Hover over any box to see the label of the field that box contains. Click on the box and a form to edit that field will appear.
nl: Klik op de link om het menu met links te openen en dan op <em>Snel bewerken</em>. Alle bewerkbare velden worden omsloten door een lichtblauw kader. Beweeg de muis over een kader om het label van het veld te zien dat in het kader staat. Klik op het kader en er verschijn een formulier om het veld te bewerken.
