Quick Edit (2.0.1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save
uk: Зберегти

en: Fields
uk: Поля

en: OK
uk: Гаразд

en: Goal
uk: Мета

en: Close
uk: Закрити

en: About
uk: Про модуль

en: Steps
uk: Кроки

en: Quick edit
uk: Швидке редагування

en: Uses
uk: Використання

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Saving
uk: Зберігання

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: You have unsaved changes
uk: У вас є незбережені зміни

en: Loading…
uk: Завантаження ...

en: Access in-place editing
uk: Доступ до редагування на місці

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
uk: Поле %field-name оновлено через редагування на місці.

en: Quick Edit
uk: Швидке редагування

en: Discard changes?
uk: Відхилити зміни?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
uk: Неможливо завантажити форму для <q>@field-label</q>, через проблеми з вебсайтом або з мережею.<br>Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
uk: Не вдається зберегти зміни до <q>@entity-title</q>, через проблеми з вебсайтом або з мережею.<br>Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Editing content in-place
uk: Редагування матеріалу на місці

en: Once quick edit mode is activated, you will be able to edit the individual fields of your content. In the default theme, with a JavaScript-enabled browser and a mouse, the output of different fields in your content is outlined in blue, a pop-up gives the field name as you hover over the field output, and clicking on a field activates the editor. Closing the pop-up window ends quick edit mode.
uk: Після активації режиму швидкого редагування з'явиться можливість редагувати окремі поля вашого матеріалу. У базовій темі з JavaScript-підтримуючим браузером і мишею різноманітні поля вмісту будуть підсвічені синім кольором, наведення курсору миші на поле надасть у спливаючому вікні його назву, а клацання на полі активує редактор. Із закриттям спливаючого вікна режим швидкого редагування завершиться.

en: The Quick Edit module allows users with the <a href=":quickedit_permission">Access in-place editing</a> and <a href=":contextual_permission">Use contextual links</a> permissions to edit field content without visiting a separate page. For more information, see the <a href=":handbook_url">online documentation for the Quick Edit module</a>.
uk: Модуль Швидке редагування (Quick Edit) дозволяє користувачам з повноваженнями <a href=":quickedit_permission">Доступ до редагування на місці</a> та <a href=":contextual_permission">Використання контекстних посилань</a> редагувати поля матеріалу не переходячи на окрему сторінку. Додаткову інформацію дивіться у <a href=":handbook_url">онлайн-документації про модуль Швидке редагування (Quick Edit)</a>.

en: To edit content in place, you need to activate quick edit mode for a content item. Activate quick edit mode by choosing Quick edit from the contextual links for an area displaying the content (see the <a href=":contextual">Contextual Links module help</a> for more information about how to use contextual links).
uk: Для редагування матеріалу на місці потрібно активувати для матеріалу режим швидкого редагування. Активувати швидке редагування можна обравши пункт "Швидке редагування" в контекстних посиланнях області, що відображує матеріал (додаткову інформацію про використання контекстних посилань дивіться у <a href=":contextual">Довідці про модуль Контекстні посилання (Contextual Links)</a>).

en: Network problem!
uk: Складнощі з мережею!

en: Drop file here or click to upload
uk: Для викладання файла помістіть файл сюди або виконайте натискання

en: Uploading <i>@file</i>…
uk: Викладання файла <i>@file</i>…

en: A server error has occurred.
uk: Помилка сервера.

en: The destination directory could not be created.
uk: Каталог призначення створити неможливо.

en: The image failed validation.
uk: Зображення не пройшло перевірку.

en: The field "%field" failed to render.
uk: Поле "%field" не вдалося згенерувати.

en: What is quick editing?
uk: Що таке швидке редагування?

en: Click the contextual links <em>Edit</em> button on the toolbar (in most themes, it looks like a pencil). Contextual <em>Edit</em> links with the same icon will appear all over your page.
uk: Натисніть кнопку контекстних посилань <em>Редагувати</em> на панелі інструментів (у більшості тем вона виглядає як олівець). Контекстні посилання <em>Редагувати</em> з однаковим значком відображатимуться на всій сторінці.

en: Make your edits and submit the form.
uk: Внесіть зміни та надішліть форму.

en: Using in-line (quick) content editing
uk: Використання вбудованого (швидкого) редагування вмісту

en: Edit content in place.
uk: Відредагуйте вміст на місці.

en: Quick editing is editing content inline. Content quick editing is provided by the core Quick Edit module or its contributed replacement. It requires the core Contextual Links module in order to expose the links that let you edit in place.
uk: Швидке редагування – це вбудоване редагування вмісту. Швидке редагування вмісту забезпечується модулем ядра Швидке редагування або його заміною. Для цього потрібен модуль ядра Контекстні посилання, щоб показати посилання, які дозволяють редагувати на місці.

en: Who can edit content in place?
uk: Хто може редагувати вміст на місці?

en: Find and visit a page on your site that has the content that you would like to edit.
uk: Знайдіть і перейдіть на сторінку сайту, де знаходиться вміст який потрібно було б відредагувати.

en: In order to follow these steps to edit content in place, the core Quick Edit module or its contributed replacement must be installed. Also, either the core Toolbar module or a contributed replacement must be installed. You will need to have <em>Use contextual links</em> permission, <em>Access in-place editing</em> permission, as well as permission to edit the particular content.
uk: Щоб виконати ці кроки для редагування вмісту на місці, необхідно встановити модуль ядра Швидке редагування або його заміну. Крім того, необхідно встановити або модуль ядра Панель інструментів, або його заміну. Необхідно мати повноваження <em>Використання контекстних посилань</em>, <em> Доступ до редагування на місці </em>,  а також повноваження на редагування певного вмісту.

en: Find the contextual link for the part of the page you want to edit. For example, to edit a specific post on the front page, the link should be in the top-right corner of the post, or top-left for right-to-left languages.
uk: Знайдіть контекстне посилання для частини сторінки, яку потрібно відредагувати. Наприклад, якщо необхідно певний допис на головній сторінці, посилання має бути у верхньому правому куті блоку або вгорі ліворуч для мов із написанням справа наліво.

en: Click the link to open the contextual links menu, and click <em>Quick edit</em>. All editable fields will be enclosed in a light blue box. Hover over any box to see the label of the field that box contains. Click on the box and a form to edit that field will appear.
uk: Натисніть посилання, щоб відкрити меню контекстних посилань, і натисніть <em>Швидке редагування</em>. Усі редаговані поля будуть оточені  світло-блакитною рамкою. Наведіть курсор на будь-яку рамку, щоб побачити мітку поля, яке знаходиться в рамці. Натисніть на рамці, і з’явиться форма для редагування цього поля.
