Quick Edit (2.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
