Quick Edit (2.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: OK
gl: Aceptar

en: Close
gl: Pechar

en: About
gl: Información

en: Steps
gl: Pasos

en: Uses
gl: Usos

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
