Quick Edit (2.0.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Save
ms: Simpan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Close
ms: Tutup

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
