Quick Tabs (4.0.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: view
mn: харах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: node
mn: зангилаа
