Quick Tabs (4.1.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: إزالة

en: view
ar: عرض

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقدة

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Normal
ar: طبيعي

en: node
ar: عقدة

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: block
ar: صندوق

en: Style
ar: نمط

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: About
ar: حول

en: The node ID of the node.
ar: معرّف العقدة (node ID)

en: Tab weight
ar: وزن التبويب

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
