Quick Tabs (4.1.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: view
az: görünüş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: node
az: material

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: block
az: blok

en: Style
az: Stil

en: Duplicate
az: Dublikat

en: About
az: Haqqında

en: The node ID of the node.
az: Düyünün node ID-si.

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Display block title
az: Blok başlığını göstərin

en: Duplicate of @label
az: @label dublikatı
