Quick Tabs (4.1.0) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: view
ca: mostra

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Select a view
ca: Selecciona una vista

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: block
ca: bloc

en: Style
ca: Estil

en: Duplicate
ca: Duplica

en: bid
ca: licitació

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Click here to add more tabs.
ca: Clica aquí per afegir més pestanyes

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: Tab type
ca: Tipus de pestanya

en: About
ca: Detalls

en: The node ID of the node.
ca: L'ID de node del node.

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Tab weight
ca: Pes de la pestanya

en: Tab content
ca: Contingut de la pestanya

en: At least one tab should be created.
ca: S'ha de crear una pestanya com a mínim.

en: Title is required for each tab.
ca: Es requereix títol per cada pestanya.

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada

en: Hide empty tabs
ca: Oculta les pestanyes buides

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: auto
ca: automàtic

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label
