Quick Tabs (4.1.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: content
da: indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Block Title
da: Bloktitel

en: view
da: vis

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Options
da: Valg

en: Node
da: Indholdselement

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: node
da: indholdselement

en: Select a view
da: Vælg et view

en: Arguments
da: Parametre

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: block
da: blok

en: Style
da: Typografi

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Storage
da: Lagring

en: Classes
da: Klasser

en: Click here to add more tabs.
da: Klik her for at tilføje flere faner.

en: Select a block
da: Vælg en blok

en: Tab type
da: Fanetype

en: About
da: Om

en: The node ID of the node.
da: Indholdselementets node ID.

en: Tab weight
da: Fanevægt

en: Block Content
da: Blokindhold

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Display block title
da: Vis blokkens titel

en: Duplicate of @label
da: Duplikat af @label
