Quick Tabs (4.1.0) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: content
fi: sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: view
fi: näkymä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: Options
fi: Valinnat

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Normal
fi: Normaali

en: node
fi: solmu

en: Select a view
fi: Valitse näkymä

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: block
fi: lohko

en: Style
fi: Tyyli

en: Duplicate
fi: Monista

en: Storage
fi: Tallennus

en: About
fi: Tietoja

en: The node ID of the node.
fi: Solmun ID.

en: Tab weight
fi: Välilehden painoarvo

en: Block Content
fi: Lohkon sisältö

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Display block title
fi: Näytä lohkon otsikko

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
