Quick Tabs (4.1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Display
hr: Prikaz

en: Options
hr: Opcije

en: Normal
hr: Normalno

en: Select a view
hr: Odaberi pogled

en: Arguments
hr: Argumenti

en: block
hr: blok

en: Style
hr: Stil

en: Storage
hr: Spremnik

en: About
hr: Opis

en: The node ID of the node.
hr: Node ID
