Quick Tabs (4.1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы
