Quick Tabs (4.1.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Normal
lt: Normalus

en: node
lt: mazgas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: block
lt: blokas

en: Style
lt: Stilius

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Storage
lt: Saugykla

en: About
lt: Apie

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: Block Content
lt: Bloko turinys

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
