Quick Tabs (4.1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy
