Quick Tabs (4.1.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: content
ms: kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: view
ms: lihat

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Display
ms: Paparan

en: Options
ms: Opsyen

en: Node
ms: Nod

en: node
ms: nod

en: block
ms: blok

en: About
ms: Perihal
