Quick Tabs (4.1.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
