Quick Tabs (4.1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: node
pa: ਨੋਡ
