Quick Tabs (4.1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
