Quick Tabs (4.1.0) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: content
sv: innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: view
sv: visa

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Node
sv: Nod

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: node
sv: nod

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Arguments
sv: Argument

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Ajax
sv: AJAX

en: Style
sv: Stil

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: nid
sv: NID

en: Storage
sv: Lagring

en: Classes
sv: Klasser

en: Tab type
sv: Fliktyp

en: About
sv: Om

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Add tab
sv: Lägg till flik

en: The node ID of the node.
sv: Nodens ID.

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: Tab weight
sv: Vikt på flik

en: Block Content
sv: Innehåll i block

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Default tab
sv: Standardflik

en: Hide empty tabs
sv: Dölj tomma flikar

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Duplicate of @label
sv: Dubblett av @label
