Quick Tabs (4.1.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: content
te: విషయం

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
