Quick Tabs (4.0.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: node
or: ନୋଡ୍
