Quick Tabs (8.x-3.0-alpha3) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Node
be: Вузел

en: Normal
be: Нармальны

en: node
be: матэрыял

en: Arguments
be: Аргументы

en: block
be: блок

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
