Quick Tabs (8.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: view
gl: vista

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Display
gl: Visualización

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: node
gl: nodo

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Collapsible
gl: Plegable

en: block
gl: bloque

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Storage
gl: Almacenamento

en: The node ID of the node.
gl: O ID do nodo.

en: Tab weight
gl: Peso da lapela

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: View mode
gl: Modo de vista
