Quick Tabs (8.x-3.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
