Quick Tabs (8.x-3.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: view
sl: pogled

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: node
sl: vozlišče

en: block
sl: blok
