Quick Tabs (8.x-3.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Tab weight
bo: ཤོག་བྱང་གི་ལྗིད་ཚད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
