Quick Tabs (8.x-3.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: view
cy: gweld

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Node
cy: Nod

en: Normal
cy: Cyffredin

en: node
cy: nod

en: Arguments
cy: Argiau

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: block
cy: bloc

en: Style
cy: Arddull

en: Storage
cy: Storfa

en: The node ID of the node.
cy: ID nod o'r nod.

en: Tab weight
cy: Pwysau'r tab
