Quick Tabs (8.x-3.0-alpha4) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: view
et: näita

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Normal
et: Tavaline

en: node
et: postitus

en: Arguments
et: Argumendid

en: block
et: plokk

en: Style
et: Stiil

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Storage
et: Ladu

en: About
et: Programmist

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Display block title
et: Kuva ploki pealkiri

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
