Quick Tabs (8.x-3.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: view
kk: карау

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін
