Quick Tabs (8.x-3.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: view
ta: பார்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Node
ta: கணு

en: node
ta: கணு

en: block
ta: பகுதி

en: Style
ta: பாணி

en: Duplicate
ta: நகல்

en: About
ta: பற்றி

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
