Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: content
cs: obsah

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: view
cs: zobrazit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Normal
cs: Normální

en: node
cs: uzel

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: block
cs: blok

en: Style
cs: Styl

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Storage
cs: Ukládání

en: About
cs: Popis

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: Block Content
cs: Obsah bloku

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label
