Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: view
el: προβολή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Normal
el: Κανονικό

en: node
el: κόμβος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Style
el: Στυλ

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: About
el: Περί

en: The node ID of the node.
el: Το node ID του κόμβου.

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
