Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: view
eo: rigardi

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: node
eo: nodo

en: block
eo: bloko

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
