Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: view
eu: ikusi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: node
eu: nodoa

en: Select a view
eu: Bista aukeratu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: block
eu: blokea

en: Style
eu: Estiloa

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: About
eu: (r)i buruz

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
