Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Block Title
ml: ബ്ലോക്ക് തലക്കെട്ട്

en: view
ml: കാണുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Node
ml: നോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
