Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: view
os: бакаст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
