Quick Tabs (8.x-3.0-alpha5) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: node
th: โหนด

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: block
th: บล็อค

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Block Content
th: เนื้อหาของบล็อก

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: View mode
th: โหมดของวิว
