Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Block Title
af: Bloktitel

en: view
af: bekyk

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Normal
af: Normaal

en: block
af: blok
