Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
