Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: view
he: צפיה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Display
he: תצוגה

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Normal
he: נורמלי

en: node
he: פריט תוכן

en: Select a view
he: בחר היבט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: block
he: בלוק

en: Style
he: סגנון

en: Duplicate
he: שכפול

en: Storage
he: אחסון

en: About
he: אודות

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Dependencies
he: תלויות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
