Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: view
jv: tampilan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Display
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: About
jv: Ngenani
