Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Node
ku: گرێ

en: node
ku: گرێ

en: block
ku: بلۆک

en: About
ku: دەربارە
