Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
